HAKKIMIZDA

Hakkımızda

RAIN CONCEPT tüm dünya ve ülkemizin tanınmış ve kabul görmüş 1 numaralı markalarının distribütörlüğünü yaparak onlarca personeliyle satış öncesi ve satış sonrası çözümleri üretmektedir. Adını yüzyıla yakın süredir gücün, bilimin ve ihtişamın sembolü olan Rainbow`dan alan RAIN CONCEPT ; Teknoloji ve insan kaynaklarına odaklanmış yatırımlar ve her geçen gün arttırdığı hizmet kalitesi ile yeni ekonomide değerli müşterilerine rekabet avantajı sağlamayı hedeflemektedir.

WE BRING WELLNESS “size sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunuyoruz”

Dünya hızla değişiyor. Bilgi hızla birikiyor, teknolojik tüm bileşenlere asıl işlevlerinin ötesinde yeni işlevler yüklüyor. Daha düşük enerji tüketimi, güvenli kullanım, sürekli hizmet, daha uzun ömür ve dolayısı ile çevreye daha çok katkı… RAIN bünyesinde bulunan exclusive ürünlerle birlikte size sunduğumuz konfor ve sağlık ile hayatınızı kolaylaştırmayı ve yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası olmayı hedefliyoruz.

Rain Mühendislik ürünleriyle olduğu gibi satış ve müşteri hizmetleri sistemi ile de farklı binlerce kullanıcı referansı ile yakalamıştır.

Lütfen ilgilinizi çeken ürünler hakkında, toplu projelendirmeler ve satışlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, fiyatlarını ve ödeme koşullarını öğrenmek için şirketimizden randevu talep ediniz.

Toplam kalite ve koşulsuz müşteri mutluluğu bütün ürünlerimizde bulunmaktadır.

bursa bahçe mobilyası fiyat

Zengin Ürün Çeşidi

Türkiye’nin En Zengin Ürün Portföyüne Sahip Bahçe Mobilyası Markasıyız

Kargo İmkanı

Tüm Türkiye'ye Kargo İmkanı

Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Korumalı Paketleme

Tüm parçaları özenle paketlenmiş komple ambalaj sistemi

Garantili Hizmet

Üstün Ürün ve Hizmet Garantisi

Bize Ulaşın

Kampanyalarımıza kayıt olun

Bilgilerinizi bırakın, sizi kampanyalarımız ve ürünlerimiz hakkında bilgilendirelim.

Add to cart
Mesaj Gönder
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?